top of page
blue.png

KOMPLEXNÍ BEZPEČNOSTNÍ
SLUŽBY

Bezpečnostní a zdravotnické služby

pod jednou střechou

Užijte si Vámi organizovanou akci bez starostí o bezpečnost a zdraví návštěvníků. Ušetřete čas, strávený hledáním subjektů, zajišťujících jednotlivé služby. U nás získáte všechny služby pod jednou střechou, pod jedním koordinátorem. Každou zakázku připravujeme se snahou o splnění všech přání zákazníka.

Nechte bezpečí a zdraví na profesionálech.

Nechte je na nás.

Aktuality

Aktuality

Dovolujeme si naše obchodní partnery informovat o změně sídla společnosti. Nová adresa sídla společnosti je:

SAFRES Group s.r.o.

Tyršova 820, Česká Skalice, 55203

IČ: 287 867 00, DIČ: CZ 287 864 00

Přidejte se k nám!

Do našeho týmu hledáme v průběhu roku nové pozice. Pro více informací se prosím zaregistrujte v našem informačním systému is.safres.cz

Změna sídla společnosti

Dovolujeme si naše obchodní partnery informovat o změně sídla společnosti. Nová adresa sídla společnosti je:

 

SAFRES Group s.r.o.

Tyršova 820, Česká Skalice, 55203

IČ: 287 867 00, DIČ: CZ 287 864 00

Kurz Zdravotník zotavovacích akcí

Před odstartováním letošní sezóny jsme zvládli vyškolit 14 nových zdravotníků zotavovacích akcí, kteří od teď ví, jak se zachovat při těch nejběžnějších zdravotních obtížích i při životu ohrožujících stavech.

Služby

Služby

koordinace.jpg

Branding

Koordinace služeb

zdravotnicke_asistence.jpg

Branding

Zdravotnické asistence

Branding

Pořadatelská služba

Ostraha osob a majetku

Koordinace služeb

Užijte si Vaši akci bez starostí. V osobě našeho koordinátora naleznete řešení bezpečnostních, zdravotních nebo úklidových problémů. Zajistíme komunikaci se složkami IZS před akcí i v průběhu akce.

Zdravotnické asistence

Zajistěte na svou akci péči našich zdravotníků, záchranářů nebo lékařů. Plně vybavený a kvalifikovaný personál může být doplněn o sanitní vozidla.

Pořadatelská služba
Ostraha osob a majetku

Kontrola vstupů, kontrola dodržování pravidel akce, informační služba pro návštěvníky akce. To je jen krátký výčet toho, co pro Vás pořadatelská služba zajistí. 

 

Ostraha akcí, filmů, staveb a další. Pohlídáme cokoliv, co Vás napadne. Naši strážní jsou držiteli certifikátu "Strážný" a naše služba je jištěna pojištěním odpovědnosti s limitem 5.000.000,- Kč.

poradatele.jpg
vyuka.jpg

Branding

Kurzy a výuka

první pomoc

pozarni.jpg

Branding

Požární hlídky

uklid.jpg

Branding

Úklid

Požární hlídky

Zajištění požárního dozoru vyplývá pořadatelům akcí ze zákona. My Vám ho zajistíme.

Úklid

Čistota na akci utváří z velké části dojem návštěvníka z akce. Zajistíme Vám sběr a odnos odpadků, úklid toalet nebo pomoc se stavbou a bouráním areálu akce.

Kurzy a výuka první pomoci

Poskytnout první pomoc svým blízkým patří mezi základní dovednosti. Pojďte se to naučit. Zúčastněte se našich připravených kurzů nebo nám napište, uspořádáme ho ve Vaší firmě nebo ve škole.

Reference

O nás

Společnost SAFRES Group s.r.o. je od roku 2010 (tehdy pod názvem DZOS DKNL s.r.o.) poskytovatelem Dopravní zdravotní služby na území okresu Trutnov. Od roku 2016, již pod svým současným názvem, se zaměřuje na poskytování komplexních bezpečnostních služeb. Nabízíme organizátorům kulturních, společenských a sportovních akcí komfort zajištění zdravotnické služby, ostrahy, pořadatelské služby, požárního dozoru a úklidu jedním subjektem. To přináší ekonomické i praktické výsledky. Díky koordinátorům společnosti SAFRES Group s.r.o., kteří jsou přítomni každé zakázce, spolu jednotlivé složky zabezpečení akce úzce spolupracují. Organizátor akce potom všechna svá přání řeší přes jedno telefonní číslo a odpadají starosti s koordinací velkého množství subjektů.

Mimo zajištění bezpečnosti a zdraví na akcích zajišťujeme výuku první pomoci včetně akreditovaných kurzů. Výuku lze objednat pro různé věkové kategorie i příležitosti, od dětí ve školce po seniory, od dělníků v továrně po vrcholné manažery.

Sídlo společnosti je na adrese Tyršova 820| Česká Skalice| 552 03| Královéhradecký kraj| Česko

O nás

REFERENCE

Kurz ZZA Dubno 2022

"Byla jsem účastníkem kurzu zdravotníka zotavovacích akcí a jsem absolutně nadšená. Kurz trval 40 hodin tedy 4 dny po 10 hodinách. Moje očekávání byla nekonečná legislativní nuda, zabité dva víkendy, možná pár nových informací, ale nic převratného. Přeci jen zdravovědu a první pomoc probíráme stále dokola už od základní školy. Namísto toho se mi dostalo obrovského zážitku, kdy se mi ani po deseti hodinách nechtělo domů. Teoretický základ střídaly neuvěřitelně realistické modelové scény. Musím přiznat, že s praxí veterinární sestry a mým chorobopisem se mnou jen tak něco nezahýbá, přesto jsem během každého dne byla několikrát vystrašená, ve stresu, vyděšená a kolikrát i lehce mdlá. Samotný kurz tak nejen, že mě obohatil o nejnovější informace, o kterých jsem do teď neměla ani tušení, ale zároveň mě proškolil i ohledně zvládnutí svých pocitů a síle postavit se svému strachu, zapnout mozek, přemoci své vnitřní já, které řve "utíkej" a jít pomoci cizí osobě v kritickém stavu. To vše bylo provázeno odborným a zároveň i neskutečně lidským přístupem instruktorů Standy a Lucky, kteří jsou lidmi na správném místě... Doporučuji tak pěti hvězdičkami z pěti tuto společnost a to jak pro odbornou výuku i jako zážitkový kurz."

Lucie Janovská

absolventka kurzu

Kontakty

Kontakt

Tel.: +420 777 789 999

E-mail: safres@safres.cz

Děkujeme za Vaši zprávu!

bottom of page